Elastyczne rozwiązanie w zakresie CRM

Systemy CRM, których celem jest usprawnienie kompleksowego zarządzania funkcjonowaniem przedsiębiorstwa, cieszą się w tej chwili niesłabnącym zainteresowaniem. Ze względu na postępującą specjalizację działalności gospodarczych konieczne jest stosowanie coraz bardziej uniwersalnych i elastycznych rozwiązań.

Jakie rozwiązania można zastosować?

Odoo logoProgramy takie jak Odoo ERP stanowią przykład takich właśnie rozwiązań. Przytoczony wyżej przykład to program z otwartym kodem, dzięki czemu jego funkcjonalność może być stale rozwijana przez wiele różnych podmiotów. Nawet w swojej podstawowej wersji Odoo jest w stanie skutecznie obsłużyć procesy produkcyjne, sprzedaż produktów, księgowość i rachunkowość, logistykę, zarządzanie kadrami oraz relacjami z klientami.

Opisywany system jest oparty o oddzielne komponenty Serwera, Klienta (Gtk) oraz Klienta WEB Systemu. Stosowane moduły są w pełni edytowalne i rozszerzalne, a ponadto obsługa całego systemu jest możliwa za pośrednictwem sieci internetowej. Warto też dodać, że Odoo działa prawidłowo na Windowsie oraz Linuxie.

E-marketing a tradycyjna reklama<< >>Oprogramowanie dedykowane umożliwia skuteczny biznes

About the author : Radosław Rogowski