Odzyskiwanie zdjęć z karty pamięci

Prywatne wyjazdy wakacyjne to zawsze tysiące wyjątkowych wspomnień. Chcemy jak najdłużej je zachować w pamięci, jednakże po czasie zaczynają blaknąć. Sposobem na to, aby już na zawsze pamiętać o niepowtarzalnych chwilach, jest ich uwiecznianie na zdjęciach.

Odzyskiwanie zdjęć nie jest niemożliwe

jak odzyskać zdjęcia z karty pamięciNie dziwi zatem widok turystów wyposażonych w małe aparaty cyfrowe lub lustrzanki. Zdjęcia z podróży stanowią doskonałą pamiątkę, którą potem oglądamy samotnie lub też chwalimy się nimi przed przyjaciółmi. Jednakże czasami może zdarzyć się, że przez przypadek usuniemy zdjęcia z karty pamięci! Wystarczy, że omsknie nam się palec i znajdzie się on na innym guziku w aparacie, a już wszystkie zdjęcia przepadną! Czasami aparat dajemy na chwilę swojej małej córce czy synowi, którzy w trakcie zabawy mogą przez przypadek usunąć zdjęcia. To wręcz chwile zgrozy, cierpimy, mając świadomość, że tych wszystkich powstałych pamiątkowych fotografii już po prostu nie ma i nie będziemy mogli po latach wspominać pięknych chwil. Zaczynamy zastanawiać się, jak szybko odzyskać zdjęcia z karty pamięci, czy jest to w ogóle możliwe? Z pomocą przychodzi internet, wpisujemy owo pytanie w wyszukiwarkę i już wiemy wszystko! Istnieją bowiem specjalne programy, które pozwalają odzyskać zawartość karty pamięci, programy te jednak są płatne. To dla nas chwila prawdy – dowiemy się, ile warte są nasze wspomnienia i czy faktycznie nam na nich zależy.

jak odzyskać zdjęcia z karty pamięciWarto jednak brać pod uwagę to, że być może jeszcze kiedyś będziemy musieli skorzystać z takiego programu lub takiej pomocy będzie potrzebował ktoś z naszych bliskich, a wówczas wykupienie licencji naprawdę się przyda. Zatem nie jest to zakup jednorazowy. Jakie opcje oferuje nam firma wykonująca programy do odzyskiwania zdjęć z karty pamięci? Możemy zdecydować się na licencję osobistą, uzyskujemy na całe życie dostęp do programu, a to za około 100 złotych. Jest to zatem niewysoka suma, ponadto wówczas do takiego programu dostęp uzyskują dwie osoby. Inną opcją jest licencja lite czyli taka, która pozwala nam korzystać z programu jedynie przez 14 dni. Trzecia opcja to licencja profesjonalna na 5 osób, na całe życie, z dodatkowymi funkcjami jak na przykład odzyskiwanie danych po defragmentacji dysku. Tak szeroki wybór daje nam możliwość zakupienia opcji, która spełnia wszystkie nasze oczekiwania pod każdym względem.

Zdjęcia z wakacji mogą z powrotem pojawić się na karcie pamięci, a my będziemy mogli je wywołać u fotografa i cieszyć się wyjątkowymi wspomnieniami już nie tylko w wersji cyfrowej, ale także na papierze fotograficznym.

Wykopywanie bitcoinów<< >>Zainwestowanie w wydobywanie bitcoin

About the author : Olaf Kiełbasiński